FSK Demo (1.0.1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Author
nn: Forfattar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Date
nn: Dato

en: Password
nn: Passord

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Details
nn: Detaljar

en: January
nn: Januar

en: February
nn: Februar

en: March
nn: Mars
