FSK Demo (1.0.0) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: User Login
ru: Вход пользователя

en: Submit
ru: Отправить

en: Author
ru: Автор

en: Disabled
ru: Отключено

en: Date
ru: Дата

en: Number
ru: Число

en: Password
ru: Пароль

en: Single
ru: Одиночная

en: Multiple
ru: Множественная

en: Required
ru: Обязательно

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Custom
ru: Собственная

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Range
ru: Диапазон

en: January
ru: января

en: February
ru: февраля

en: March
ru: марта

en: Paging
ru: Страничное разбиение

en: Select
ru: Выбрать

en: Publisher
ru: Издатель

en: Telephone
ru: Телефон

en: About
ru: Информация

en: Radio buttons
ru: Радиокнопки

en: Publication
ru: Публикация

en: Vertical Tabs
ru: Вертикальные вкладки

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков

en: Textarea
ru: Текстовая область
