FSK Demo (1.0.1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: User Login
sk: Prihlásenie používateľa

en: Author
sk: Autor

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Date
sk: Dátum

en: Number
sk: Číslo

en: Password
sk: Heslo

en: Single
sk: Jediná

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Details
sk: Podrobnosti

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: Select
sk: Zvoľte

en: About
sk: Informácie o

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Dropdown
sk: Vysúvacie

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Fieldset
sk: Sada polí
