FSK Demo (1.0.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Author
sr: Аутор

en: Disabled
sr: Искључено

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Placeholder
sr: Резервисано место
