FSK Demo (1.0.1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: User Login
sv: Användarinloggning

en: E-mail
sv: E-post

en: Author
sv: Författare

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Date
sv: Datum

en: Number
sv: Tal

en: Password
sv: Lösenord

en: Single
sv: Enkel

en: Multiple
sv: Flerval

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Custom
sv: Anpassad

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Details
sv: Detaljer

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: Buttons
sv: Knappar

en: Select
sv: Välj

en: Telephone
sv: Telefon

en: About
sv: Om

en: Radio buttons
sv: Envalsknappar

en: Dropdown
sv: Rullgardinsmeny

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Fieldset
sv: Fältgrupp

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: Textarea
sv: Textruta
