FSK Demo (1.0.1) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: User Login
ta: பயனர் உள்நுழை

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Date
ta: தேதி

en: Number
ta: எண்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Single
ta: ஒற்றை

en: Multiple
ta: பன்மடங்கு

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: January
ta: ஐனவரி

en: February
ta: பிப்ரவரி

en: March
ta: மார்ச்

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Telephone
ta: தொலைபேசி

en: About
ta: பற்றி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
