FSK Demo (1.0.1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: User Login
te: వాడుకరి ప్రవేశం

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Author
te: రచయిత

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Date
te: తేదీ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Multiple
te: బహుళ

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Details
te: వివరాలు

en: January
te: జనవరి

en: February
te: ఫిబ్రవరి

en: March
te: మార్చి

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి
