FSK Demo (1.0.1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: User Login
th: ผู้ใช้เข้าสู่ระบบ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Date
th: วันที่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Required
th: จำเป็น

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Details
th: รายละเอียด

en: Select
th: เลือก

en: Telephone
th: โทรศัพท์

en: About
th: เกี่ยวกับ
