FSK Demo (1.0.1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: User Login
ug: كىرىش

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Number
ug: سان

en: Password
ug: پارول

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: January
ug: يانۋار

en: February
ug: فېۋرال

en: March
ug: مارت

en: About
ug: ھەققىدە
