FSK Frontend (0.5.7) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: System
mn: Систем
