FSK Frontend (0.5.9) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Version
fi: Versio

en: Name
fi: Nimi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Web Server
fi: Verkkopalvelin

en: Database
fi: Tietokanta

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: System
fi: Järjestelmä

en: Other
fi: Muu

en: Uninstall
fi: Asennuksen poisto

en: Installed
fi: Asennettu

en: New
fi: Uusi

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Memory limit
fi: Muistiraja

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: No modules are available to uninstall.
fi: Ei moduuleita, joita voisi poistaa.

en: Sort descending
fi: Lajittele laskevasti

en: Sort ascending
fi: Lajittele nousevasti

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Subscribe to @title
fi: Tilaa aihepiirin @title RSS-syöte

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Last Cron Run
fi: Viimeisin Cron-ajo

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Drupal Version
fi: Drupal-versio

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Installation tasks
fi: Asennustehtävät

en: General System Information
fi: Järjestelmän yleistiedot
