FSK Frontend (0.6.0) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Version
km: កំណែ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Uninstall
km: លុប

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: No modules are available to uninstall.
km: គ្មាន​ម៉ូឌុល​ត្រូវ​លុប​ទេ ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
