FSK Frontend (0.6.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: System
ps: سيستم

en: Other
ps: نور

en: Installed
ps: لګول شوي

en: New
ps: نوی

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
