FSK Frontend (0.6.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Other
fa: ساير

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Pagination
fa: صفحه بندی

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Last page
fa: صفحۀ آخر
