FSK Frontend (01.5) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Description
te: వివరణ

en: Version
te: సంచిక

en: Name
te: పేరు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Database
te: డేటాబేస్

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Other
te: ఇతర

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి
