FSK Frontend (01.5) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: System
ug: سېستىما

en: Other
ug: باشقا

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: No modules are available to uninstall.
ug: قاچىلايدىغان مودۇل يوق.

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
