FSK Frontend (01.7) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Name
bo: མིང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: System
bo: མ་ལག

en: Other
bo: གཞན

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: New
bo: གསར་བ

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: No modules are available to uninstall.
bo: ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས་པའི་མ་དཔེ་མེད་པ།

en: Sort descending
bo: ཇེ་དམའ་རུ་སྒྲིག

en: Sort ascending
bo: ཇེ་མཐོ་རུ་སྒྲིག

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
