FSK Frontend (02.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Name
mr: नाव

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Web Server
mr: सेवाकेंद्र

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
