FSK Frontend (03.0) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Version
lt: Versija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: System
lt: Sistema

en: Other
lt: Kiti

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Installed
lt: Įdiegta

en: New
lt: Naujas

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: Sort descending
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Installation tasks
lt: Įdiegimo užduotys

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
