FSK Frontend (04.0) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Version
cs: Verze

en: Name
cs: Jméno

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Database
cs: databáze

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: System
cs: Systém

en: Other
cs: Jiné

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: New
cs: Nové

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Memory limit
cs: Limit paměti

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: No modules are available to uninstall.
cs: Žádné moduly pro odinstalaci nejsou k dispozici

en: Sort descending
cs: Seřadit sestupně

en: Sort ascending
cs: Seřadit vzestupně

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last Cron Run
cs: Poslední spuštění cronu

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Drupal Version
cs: Drupal verze

en: Version: @module-version
cs: Verze: @module-version

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
cs: Strojový název: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: General System Information
cs: Obecné informace o systému
