FSK Frontend (04.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Name
gu: નામ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Other
gu: અન્ય

en: Uninstall
gu: દૂર કરો
