FSK Frontend (04.4) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: System
sq: Sistemi

en: Other
sq: Tjetër

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: No modules are available to uninstall.
sq: Asnjë modul në dispozicion për çinstalim.
