FSK Frontend (04.5) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Version
pl: Wersja

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Web Server
pl: Serwer www

en: Database
pl: Baza danych

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Other
pl: Inne

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: New
pl: Nowy

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: Sort descending
pl: Sortuj malejąco

en: Sort ascending
pl: Sortuj rosnąco

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Subscribe to @title
pl: Subskrybuj @title

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Last Cron Run
pl: Ostatnie Uruchomienie Demona Cron

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Drupal Version
pl: Wersja Drupala

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Version: @module-version
pl: Wersja: @module-version

en: Requires: @module-list
pl: Wymaga: @module-list

en: Required by: @module-list
pl: Wymagany przez: @module-list

en: Installation tasks
pl: Zadania instalacyjne

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
pl: Identyfikator systemowy: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
pl[0]: Następująca przyczyna uniemożliwia odinstalowanie @module.module_name:
pl[1]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:
pl[2]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:

en: General System Information
pl: Ogólne Informacje o Systemie
