FSK Frontend (04.5) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Version
vi: Phiên bản

en: Name
vi: Tên

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: System
vi: Hệ thống

en: Other
vi: Khác

en: Uninstall
vi: Gỡ bỏ

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: New
vi: Mới

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: No modules are available to uninstall.
vi: Không có module nào hợp lệ để gỡ bỏ.

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai
