FSK Frontend (05.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Version
ast: Versión

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Updated
ast: Anováu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: System
ast: Sistema

en: Other
ast: Otru

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Installed
ast: Instaláu
