FSK Frontend (05.0) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Version
ku: وەشان

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: System
ku: سیسته‌م

en: Other
ku: هیتر

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.
