FSK Frontend (05.1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Version
cy: Fersiwn

en: Name
cy: Enw

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Other
cy: Arall

en: Uninstall
cy: Dad-osod

en: Go to first page
cy: Ewch i'r dudalen gyntaf

en: Go to last page
cy: Ewch i'r dudalen olaf

en: No modules are available to uninstall.
cy: Does dim modilwau ar gael i dad-osod.
