FSK Frontend (05.1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Name
nn: Namn

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Other
nn: Andre

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Highlighted
nn: Utheva
