FSK Frontend (05.1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Web Server
oc: Servidor Web

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: System
oc: Sistèma

en: Other
oc: Autre

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Installed
oc: Installat

en: New
oc: Novèl

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: No modules are available to uninstall.
oc: Cap de modul pòt pas èsser desinstallat.

en: Sort descending
oc: Triar per òrdre descreissent

en: Sort ascending
oc: Triar per òrdre creissent

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
