FSK Frontend (05.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Version
os: Верси

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ
