FSK Frontend (05.2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui
