FSK Frontend (05.3) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Version
lv: Versija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Web Server
lv: Web Serveris

en: Database
lv: Datubāze

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: System
lv: Sistēma

en: Other
lv: Citi

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Installed
lv: Instalēts

en: New
lv: Jauns

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija

en: Installation tasks
lv: Instalācijas uzdevumi

en: General System Information
lv: Vispārīga Sistēmas Informācija
