FSK Frontend (05.6) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Version
el: Έκδοση

en: Name
el: Όνομα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: System
el: Σύστημα

en: Other
el: Άλλο

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: New
el: Δημιουργία

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: No modules are available to uninstall.
el: Καμία μονάδα δεν μπορεί να απεγκατασταθεί.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
