Full Screen Mode (1.1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Top
be: Верх

en: Active
be: Актыўна

en: Bottom
be: Знізу

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: About
be: Аб
