Full Screen Mode (1.1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Top
ja: トップ

en: Active
ja: アクティブ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: About
ja: アバウト
