Full Screen Mode (1.1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Top
km: កំពូល

en: Active
km: សកម្ម

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី
