Full Screen Mode (1.1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Active
ps: فعال

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: About
ps: په اړه
