Full Screen Mode (1.1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Top
pt: Superior

en: Active
pt: Ativo

en: Bottom
pt: Inferior

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Top left
pt: Esquerda em cima

en: Top right
pt: Direita em cima

en: Bottom right
pt: Direita embaixo

en: Bottom left
pt: Esquerda embaixo

en: About
pt: Sobre

en: Stroke width
pt: Largura do traço
