Full Screen Mode (1.1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Top
vi: Đầu

en: Active
vi: Hoạt động

en: Bottom
vi: Cuối

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: About
vi: Giới thiệu
