Full Screen Mode (1.1.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Top
es: Superior

en: Active
es: Activo

en: Bottom
es: Inferior

en: Stroke color
es: Color del trazo

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: About
es: Acerca de

en: Stroke width
es: Grosor del trazo

en: Button width
es: Anchura del botón
