Full Screen Mode (1.1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Top
gl: Superior

en: Active
gl: Activo

en: Bottom
gl: Botón

en: Stroke color
gl: Esquema de cor

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: About
gl: Información
