Full Screen Mode (1.1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Top
id: Atas

en: Active
id: Aktif

en: Bottom
id: Dasar

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: About
id: Tentang
