Full Screen Mode (1.1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Top
it: In cima

en: Active
it: Attivo

en: Bottom
it: In fondo

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Top right
it: In alto a destra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra

en: About
it: Informazioni
