Full Screen Mode (1.1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Active
jv: Aktif

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani
