Full Screen Mode (1.1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Top
ka: ზედა

en: Active
ka: აქტიური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
