Full Screen Mode (1.1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: px
mn: пиксел

en: Top
mn: Дээд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
