Full Screen Mode (1.1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Active
nl: Actief

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: About
nl: Over
