Full Screen Mode (1.1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Active
ru: Активно

en: Bottom
ru: Снизу

en: Stroke color
ru: Цвет штриха

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: About
ru: Информация

en: Stroke width
ru: Толщина линии
