Full Screen Mode (1.1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: px
uk: пікс

en: Top
uk: Зверху

en: Active
uk: Активно

en: Bottom
uk: Знизу

en: Stroke color
uk: Колір лінії

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Full Screen Mode
uk: Повноекранний режим

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: About
uk: Про модуль

en: Stroke width
uk: Товщина штриха
