Full Screen Mode (1.1.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Active
am: ገባሪ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
